F.A.Q.

Wszystkie produkty zakupione w sklepie Internetowym Tappy.pl dostarczamy kurierem GLS. Zapewnia to dostawę produktu w należytym, nienaruszonym stanie do klienta. W szczególnych przypadkach, po wcześniejszych ustaleniach dopuszczamy odbiór własny przez klienta w siedzibie firmy lub naszego zakładu produkcyjnego.

Koszt dostawy różni się w zależności od formy płatności i sumy zamówienia:

Przedpłata (zam. do 400 zł): 10 zł

Przedpłata (zam. od 400 zł): 0 zł

Pobranie (przy odbiorze): 25 zł

Wyjątek mogą stanowić indywidualne, nietypowe zamówienia – w takich przypadkach koszt dostawy ustalany jest indywidualnie z klientem.

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 3 do 6 dni roboczych. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Przy płatności Tpay wybierz tę formę płatności, a następnie zaakceptuj regulamin i kliknij “Kupuję i Płacę”. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowana/y do systemu Tpay w celu dokonania płatności.

Przy płatności PAYU wybierz formę płatności: “Płatność online z PayU“, “Płatność kartą z PayU“, “Blik” lub “Płacę później z Twisto“, a następnie zaakceptuj regulamin i kliknij “Kupuję i Płacę”. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowana/y do systemu PAYU w celu dokonania płatności.

Przy płatności PayPal wybierz tę formę płatności, a następnie zaakceptuj regulamin i kliknij “PayPal”. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowana/y do systemu PayPal w celu dokonania płatności.