Fototapety las to doskonała dekoracja dla wszystkich miłośników dekoracji związanych z naturą, który w lesie czują się błogo i spokojnie. Umieszczenie fototapety z lasem w wybranym pomieszczeniu sprawia, że pokój zyskuje głębię, aurę tajemniczości i spokoju sprzyjającą odprężeniu i refleksjom.

W lesie czujesz się błogo i spokojnie? Cenisz sobie kontakt z naturą i leśne krajobrazy? Fototapety las to idealne rozwiązanie dla miłośników spokoju, natury i refleksyjnej aury. Wybierając fototapetę z motywem lasu na ścianę w domu możesz poczuć się jak w sercu tajemniczej puszczy bez wychodzenia z domu. Co więcej, fototapety z lasem wprowadzą do wnętrza sporo głębi, tajemnicy i spokoju, co sprzyja relaksowi i odprężeniu.

Fototapety las w Twoim domu

Fototapety z motywem lasu są doskonałą dekoracją, która pozwoli Ci stworzyć przestrzeń idealną do relaksu, odprężenia i refleksji. Fototapeta las doda pomieszczeniu głębi i sprawi, że każdy domownik i gość poczuje się tutaj jak w sercu prawdziwego lasu. Co więcej, istnieje wiele możliwości aranżacyjnych, które wynikają z dostępności wielu różnych motywów leśnych, które możesz wybrać.

Las fototapety w skandynawskim stylu

Fototapety z lasem są częstym motywem dedykowanym stylowi skandynawskiemu, który ostatnimi czasy cieszy się naprawdę dużą popularnością. Wszystko za sprawą charakterystycznej aranżacji, na którą składają się proste i minimalistyczne dodatki. Dominują tu jasne kolory, choć nie brak mebli i akcesoriów w mocnych kolorach. Charakterystyczne są także: akcent na drewno oraz nowoczesne dodatki, które czynią przestrzeń prostą, przytulną i funkcjonalną.

Do stylu skandynawskiego doskonale pasuje fototapeta z lasem. Często obrazują one las pokryty mgłą, gęsty, ciemny splot drzew, nierzadko oszronionych – np. fototapeta las we mgle. Takie fototapety z motywem lasu dodają całości wrażenia głębi i czynią przestrzeń komfortową, sprzyjającą refleksji, wyciszającą i zwyczajnie niezwykle przytulną.

 

Fototapeta z motywem lasu doda głębi, tajemnicy i spokoju każdemu wnętrzu.

 

Fototapety z lasem w tropikalnym klimacie

Świetnym sposobem na wprowadzenie do wnętrza wakacyjnego klimatu jest zastosowanie fototapety z lasem w tropikalnym stylu, jak np. fototapeta liście tropikalne. Taka dekoracja w salonie, sypialni czy łazience pozwoli Ci poczuć się jak w prawdziwej dżungli, czyli w sercu egzotycznego lasu. Zastosowanie fototapety z lasem w tropikalnym klimacie pozwoli Ci wprowadzić do wnętrza powiew wakacyjnej świeżości i sprawić, że wnętrze zyska ciepłego, błogiego charakteru.

Fototapety polski las na ścianie

Częstym i popularnym motywem jeśli chodzi o fototapety z lasem jest postawienie na typowo polski, liściasty las, który pozwoli Ci poczuć bez wątpienia najbliższy kontakt z naturą. W Polsce nie brak pięknych, barwnych lasów liściastych i iglastych, choć zdecydowanie to te pierwsze mocniej kojarzą się z polskim klimatem, a szczególnie polską złotą jesienią. Popularnym wyborem jest fototapeta las brzozowy, która niezmiennie kojarzy się właśnie z tak często występującymi w naszym kraju alejkami i parkami pełnymi brzóz oraz zdrowotnym, powszechnie znanym naparem z tego właśnie drzewa. Fototapety z lasem liściastym czy mieszanym, gęsto porastającym nasz piękny kraj, pozwalają poczuć bliskość z naturą i wprowadzić do pomieszczenia swojski, spokojny klimat, który tworzy niesamowity komfort i swobodę przebywania w pomieszczeniu.

W zakładce Fototapety jesień znajdziesz nie tylko fototapety z lasem, ale również wiele innych inspirujących fototapet przedstawiających tę piękną, niezwykle barwną porą roku.

Fototapety las 3d

Jeśli szukasz fototapety z motywem lasu, która jednocześnie powiększy optycznie przestrzeń, wybierz fototapety las 3d. Te przedstawiające las są najczęściej kompozycjami otwartymi, np. z umieszczonym między drzewami mostem czy dobrze widocznym niebem, co sprawia, że całe pomieszczenie zyskuje optycznie na przestrzeni, zachowując przy tym związany z naturą, wyciszający i refleksyjny nastrój.

Oferujemy także fototapety 3d z innymi motywami, które równie skutecznie powiększą optycznie przestrzeń – sprawdź!